O nas

biuro księgowe warszawa MokotówJesteśmy butikowym biurem rachunkowym istniejącym nieprzerwanie od 1991 roku. Wyróżniamy się długoletnią praktyką oraz wiedzą merytoryczną z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, a także rozwiązań technologicznych wspierających procesy biznesowe. Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa podatkowego i prowadzenia rachunkowości dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz dla Klientów Indywidualnych.
Naszymi Klientami są podmioty krajowe i zagraniczne. Do potrzeb każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a z wieloma łączą nas wieloletnie profesjonalne relacje. Usługi wykonujemy w siedzibie naszego Biura, jednakże możliwe jest również świadczenie usług u Klienta.

Zespół

Założycielem firmy jest Marek Mliczewski – ukończył kierunek Cybernetyki Ekonomicznej i Informatyki ze specjalizacją Przetwarzania Danych i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Posiada Certyfikat Ministra Finansów uprawniający do licencjonowanego prowadzenia ksiąg rachunkowych (2115/97).

Małą firmę tworzą ludzie. Możemy pochwalić się profesjonalnym, miłym, dyskretnym zespołem. Współpracujemy również z gronem zaufanych i sprawdzonych partnerów biznesowych (m.in. kancelarii prawnych, konsultantów biznesowych, doradców inwestycyjnych, informatyków).
Jesteśmy zrzeszeni w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych.

Jak działamy

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Prace merytoryczne wykonywane są bezpośrednio przez właściciela lub przez osoby współpracujące, posiadające uprawnienia zawodowe.

Bierzemy odpowiedzialność za wszelkie prowadzone przez nas zadania w szczególności związane z optymalizacją podatkową i procesami zarządzania ryzykiem bilansowym.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej doradcy podatkowego zawierane na wypadek naszych ewentualnych błędów stanowi dodatkową ochronę interesów naszych Klientów.

Jako firma butikowa zapewniamy indywidualną opiekę każdemu Klientowi. Staramy się doradzać efektywnie, uwzględniać także poza prawne i podatkowe aspekty zagadnień.

Doświadczenie i referencje

Najlepsze referencje wystawiają nam nasi Klienci polecając nasze usługi znajomym. Nie publikujemy referencji. Dla nas Klient ma wyjątkową wartość, chcemy by był pewien, że jest traktowany poufnie.

W uzasadnionych przypadkach i po akceptacji Klienta, istnieje możliwość przekazania bezpośredniego kontaktu do osób reprezentujących naszych Klientów.